V BYTČI UŽ ČOSKORO VYRASTÚ JABLONE.

VAŠE NOVÉ BÝVANIE

Záujemcovia o nové bývanie v Bytči sa konečne dočkali. V novej štvrti Thurzove sady pre vás už čoskoro postavíme moderné bytové domy pre komfortný život v našom meste. Dajte nám vedieť, o aké byty máte predbežne záujem, nechajte nám svoj kontakt a o všetkom sa dozviete zaručene medzi prvými.

vyberte si svoje bývanie

Atraktívna poloha

Z Jabloní to máte všade blízko. Blízko do historického centra aj s Bytčianskym zámkom, kam sa dostanete aj pešo po nových peších chodníkoch. Blízko do prírody, ktorú máte všade navôkol. A takisto blízko na diaľnicu, ktorou sa dostane všade tam, kde budete potrebovať.

Nová moderná štvrť

Jablone vyrastú v štvrti Thurzove sady, ktorá prináša do Bytče úplne novú kvalitu bývania. Premyslené architektonické riešenia, moderné bytové domy, kompletná občianska vybavenosť, ako aj dopravná a technická infraštruktúra sú zárukou komfortného života, po akom ste vždy túžili.

Príroda na dosah

V Jabloniach budete obklopení zeleňou, ovocnými stromami a nádhernými lesmi. Priamo z vášho nového bytu sa môžete pokochať výhľadmi na blízke Javorníky či Strážovské vrchy, kúsok od vás máte aj Súľovské skaly. Okolitá príroda priam láka na turistiku, cykloturistiku, pikniky či hubárčenie.

Pokoj pri vode

Vaše nové bývanie bude nielen komfortné, ale aj tiché a pokojné. Len kúsok od domu tečie rieka Váh, Hričovský kanál a smerom do centra aj riečka Petrovička. To všetko sú ideálne miesta na každodenné príjemné prechádzky, osvieženie počas horúceho leta a v neposlednom rade i na rybárčenie.

Dopravné prepojenie

Ďalšou veľkou výhodou Jabloní je dopravné napojenie na blízku diaľnicu D1. Vďaka tomu sa bez problémov a za krátky čas dostanete do Žiliny, Považskej Bystrice, Púchova a ďalších miest v okolí, či už pôjdete za prácou, nákupmi, kultúrou alebo len tak na výlet.

Vyberte si, o aký byt máte záujem

Dajte nám nezáväzne vedieť, či preferujete jednoizbové, dvojizbové, trojizbové alebo
štvorizbové byty s praktickými dispozíciami. Nechajte nám kontakt a cenovú ponuku
od nás dostanete medzi prvými.

Veľké balkóny a predzáhradky

K bytom na prízemí získate navyše aj zelené predzáhradky s veľkorysou výmerou od 38 do 84 m2. Ideálny priestor na vysadenie kvetov, pestovanie byliniek, ovocia či zeleniny, ale najmä na zaslúžený oddych, grilovačky s priateľmi, garden party či príjemné posedenia so susedmi. Podobný komfort vám poskytnú aj priestranné balkóny v bytoch na poschodiach.

Výborná dostupnosť

Centrum
2
minúty
Žilina
10
minút
Považská Bystrica
10
minút
Púchov
20
minút
Kysucké Nové Mesto
18
minút

Skúsený developer

Spoločnosť HANT BA, a. s., vznikla už v roku 2003 a veľmi rýchlo sa etablovala na domácom stavebnom trhu. Na svojom konte máme celý rad úspešných stavebných projektov, vrátane bytových domov v Bratislave, Bytči, Skalici, Považskej Bystrici, Holíči, Malackách, Handlovej či Vranove nad Topľou. Svoju pôsobnosť rozširujeme o ďalšie developerské projekty. Naše komplexné riešenia vynikajú vysokou kvalitou, modernou architektúrou, atraktívnym dizajnom a predovšetkým praktickosťou.

Mám záujem o 1-izbový byt

Mám záujem o 2-izbový byt

Mám záujem o 3-izbový byt

Mám záujem o 4-izbový byt