o projekte

Na úrovni krajských miest

Jablone prinášajú do Bytče nové moderné bývanie, ktoré sa vyznačuje vysokou architektonickou a urbanistickou kvalitou, porovnateľnou s najnovšími bytovými projektmi v krajských mestách či hlavnom meste. Ponuka nových bytov je viac než pestrá. Pre rodiny s deťmi sú určené praktické trojizbové a štvorizbové byty, mladé páry a seniori uvítajú najmä dvojizbové byty a jednoizbové byty pre zmenu potešia singles. V Jabloniach si každý nájde to svoje.

Nielen pre
obyvateľov Bytče

Jablone sú odpoveďou na akútny nedostatok nového bývania nielen v Bytči, ale celom Žilinskom kraji. Vďaka Jabloniam sa už Bytčania nemusia sťahovať do iných miest. Práve naopak, to obyvatelia z blízkych miest – Žiliny, Kysuckého Nového Mesta, Považskej Bystrice či Púchova – sa budú môcť za lepším bývaním presťahovať sem. Bývanie v Jabloniach je ideálnou voľbou pre Bytču i celú spádovú oblasť.

Bývanie s pridanou hodnotou

Jablone, to nie sú len bytové domy, Jablone sú váš nový domov. Znamená to, že spolu s novým bytom získate oveľa viac. V prvom rade zdravé a bezpečné prostredie pre život celej vašej rodiny. Spolu s bytom si tiež „kupujete“ vzácny pokoj, ktorý pôsobí v rušnej dobe ako balzam na dušu. A v neposlednom rade vás Jablone obohatia o množstvo voľnočasových aktivít – či už ide o šport, relax alebo vaše koníčky. To všetko tvorí pridanú hodnotu vášho nového bývania, ktorá sa nedá vyčísliť peniazmi.