UĽAHČÍME VÁM FINANCOVANIE JABLONÍ

1. krok

Podpis rezervačnej zmluvy + vyplatenie rezervačného poplatku vo výške 2000 €

2. krok

Do 30tich dní pri podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve vyplatenie 15 % z celej ceny (rezervačný poplatok sa do 15 % započítava)

3. krok

Po kolaudácii doplatenie kúpnej ceny vo výške 85 %

Fixné ceny bez navýšenia o infláciu

V súčasnosti na Slovensku aj v celej Európe čelíme rekordnému rastu cien. Vysoká inflácia mnohým ľuďom sťažuje prístup k bývaniu. Našťastie, vás sa pri financovaní Jabloní inflácia nijako nedotkne. Jablone ako jeden z mála bytových projektov nepridávajú do kúpno-predajných zmlúv tzv. inflačnú doložku. To znamená, že ako kupujúci nadobudnete byt za jasne stanovenú fixnú cenu, ktorá sa nenavýši o infláciu, nech by bola akákoľvek. Výhodou je, že presne viete, koľko zaplatíte. Navyše, vďaka fixným cenám sa oveľa ľahšie dostanete aj k hypotéke.

Hypotéka už po rezervácii bytu

Mysleli sme aj na vaše hypotekárne úvery. Výhodnú hypotéku si môžete vybaviť ihneď po rezervácii bytu a nemusíte čakať na kolaudáciu. Vďaka tomu si zaistíte aktuálne platné úroky – bez obáv z toho, ako sa budú meniť úrokové sadzby. Hypotéka sa načerpá hneď po kolaudácii, takže sa k bývaniu môžete dostať ešte výhodnejšie. Na výber máte až z piatich spolupracujúcich bánk – UniCredit, VÚB, Slovenská sporiteľňa, ČSOB alebo Tatrabanka.

Obráťte sa na nás

V prípade, že máte akékoľvek otázky ohľadom bývania v Jabloniach a jeho financovania, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme a pomôžeme.

Návrat hore