lokalita

Nová moderná štvrť

Jablone vyrastú v štvrti Thurzove sady, ktorá prináša do Bytče úplne novú kvalitu bývania. Premyslené architektonické riešenia, moderné bytové domy, kompletná občianska vybavenosť, ako aj dopravná a technická infraštruktúra sú zárukou komfortného života, po akom ste vždy túžili.

Blízko do centra

Autom to máte do centra Bytče len 2 minúty, v pohode sa tam ale dostanete aj pešo alebo na bicykli po novovybudovaných chodníkoch. Priamo na dosah máte nielen Bytčiansky zámok a pešiu zónu, ale tiež škôlky, školy, úrady, obchodné strediská, zdravotnícke zariadenia, kino, knižnicu aj športoviská – skrátka všetko, čo patrí k mestskému životu.

Blízko do prírody

Z jednej strany Javorníky, z druhej strany Strážovské vrchy a neďaleko aj nádherné Súľovské skaly. Z jednej strany rieka Váh, z druhej strany Hričovský kanál a len kúsok od vášho domu aj menšia riečka Petrovička. Krásne lesy plné stromov všade navôkol a vodné plochy, čo by kameňom dohodil – Jablone sa nachádzajú v pokojnom prostredí, kde ste zo všetkých strán obklopení prírodou.

Blízko na diaľnicu

Z Jabloní sa za pár minút dostanete na diaľnicu a po nej všade tam, kam budete potrebovať. Do Žiliny cca za 10 minút, do Považskej Bystrice takisto cca za 10 minút, do Púchova cca za 20 minút a do Kysuckého Nového Mesta cca za 18 minút – či už pôjdete za prácou, nákupmi, kultúrou alebo len tak na výlet.
Centrum
2
minúty
Žilina
10
minút
Považská Bystrica
10
minút
Púchov
20
minút
Kysucké Nové Mesto
18
minút